



658 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро-М |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | шліц 8мм |
| Діаметр пакету | 38 мм |
| Довжина пакета | 40 мм |
| Між підшипниками | 103 мм |
| Загальна довжина | 145 мм |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |