



590,09 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Тип привода інструмента | Електричний |
| Діаметр колектора | 25 мм |
| Діаметр пакету | 38 мм |
| Довжина пакета | 44 мм |
| Між підшипниками | 148 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Хвостовик | 7-з ліво конус |