
1 467,65 ₴
Показати оптові ціниЯкір машини плоскошліфувальної електричної (шліфувальні машини) Makita BO3700.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | посадка 8мм |
| Діаметр пакету | 32 мм |
| Діаметр колектора | 27 мм |
| Довжина пакета | 25 мм |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |