

263,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 32 мм |
| Діаметр пакету | 49 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 106 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Хвостовик | посадка 10мм |