

3 095,50 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 27 мм |
| Діаметр пакету | 41 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 111 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 130 мм |
| Хвостовик | різьба 6мм |