



618,24 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Діаметр пакету | 35 мм |
| Довжина пакета | 51 мм |
| Між підшипниками | 109 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Хвостовик | різьблення 8мм |