


2 367,16 ₴
Показати оптові ціниВимикач (кнопка) для дрилі-шуруповерта Metabo BS 18 LT. Код виробника 343408680.Також підходить для моделей:BS 18 LT (ТИП 02138000)BS 18 LT (ТИП 02138001)BS 18 LT IMPULS (ТИП 02139000)BS 18 LT IMPULS (ТИП 02139001)BS 18 LT QUICK (ТИП 02108000)BS 18 LTX (ТИП 02144000)BS 18 LTX (ТИП 02144001)BS 18 LTX IMPULS (ТИП 02145000)BS 18 LTX IMPULS (ТИП 02145001)BS 18 LTX QUICK (ТИП 02109000)BS 18 LTX QUICK (ТИП 02109420)BS 18 LTX-X3 QUICK (ТИП 02114000)SB 18 LT (ТИП 02141000)SB 18 LT (ТИП 02141001)SB 18 LT IMPULS (ТИП 02142000)SB 18 LT IMPULS (ТИП 02142001)SB 18 LTX (ТИП 02147000)SB 18 LTX (ТИП 02147001)SB 18 LTX IMPULS (ТИП 02148000)SB 18 LTX IMPULS (ТИП 02148001)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина клавіші | 17 |
| довжина клавіші | 27 |
| Тип інструменту | Шуруповерт |
| висота реверсу | 44 |