



1 368,64 ₴
Показати оптові ціниЯкір фрезера DWT OF-1050-V. Код виробника 170759
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Фрезер |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | 9-з право |
| Діаметр пакету | 43 мм |
| Діаметр колектора | 36 мм |
| Довжина пакета | 49 мм |
| Між підшипниками | 135 мм |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Верхній підшипник | 17 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |