



621,15 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VJ Parts |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Тип запчастини | Ротор |
| Призначення інструменту | Болгарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Діаметр пакету | 32 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 128 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 164 мм |
| Хвостовик | посадка 7мм |