



473,76 ₴
Показати оптові ціниЯкір (ротор) (149*35 4-з ліво) дрилі Інтерскол ДУ-580/ЕЛПРОМ ЕДУ-820.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | 4-з ліво |
| Діаметр пакету | 35 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Між підшипниками | 115 мм |
| Загальна довжина | 149 мм |
| Верхній підшипник | 8 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |