

517,78 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 26 мм |
| Діаметр пакету | 35 мм |
| Довжина пакета | 43 мм |
| Між підшипниками | 147 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 180.5 мм |
| Хвостовик | 7-з ліво |