
812,76 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр пакету | 47 мм |
| Довжина пакета | 35 мм |
| Між підшипниками | 152 мм |
| Нижній підшипник | 10 мм |
| Загальна довжина | 154 мм |
| Хвостовик | шліц 9мм |
| Основні | |
| Тип запчастини | Ротор |
| Тип привода інструмента | Електричний |