

1 789,76 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 15 мм |
| Діаметр колектора | 36 мм |
| Діаметр пакету | 55 мм |
| Довжина пакета | 65 мм |
| Між підшипниками | 155 мм |
| Нижній підшипник | 13 мм |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Хвостовик | посадка 13мм |