



718,54 ₴
Показати оптові ціниЯкір віброшліфмашини Vander, Зеніт ЗШО-5512 А (153*38 шліц 10 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | шліц 10мм |
| Діаметр пакету | 38 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Між підшипниками | 115 мм |
| Загальна довжина | 153 мм |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 25 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |