

1 058,40 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Дискова пила |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 10 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Діаметр пакету | 48 мм |
| Довжина пакета | 52 мм |
| Між підшипниками | 152 мм |
| Нижній підшипник | 8 мм |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Хвостовик | 5-з право |