



2 938,52 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 7 мм |
| Діаметр колектора | 36.5 мм |
| Між підшипниками | 116 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Хвостовик | 7-з право |