



809,63 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Діаметр колектора | 19 мм |
| Діаметр пакету | 32 мм |
| Довжина пакета | 30 мм |
| Між підшипниками | 88 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |
| Загальна довжина | 122 мм |
| Хвостовик | посадка 7,5 мм |