



4 282,52 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній підшипник | 12 мм |
| Діаметр колектора | 24 мм |
| Діаметр пакету | 35 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Між підшипниками | 134 мм |
| Нижній підшипник | 7 мм |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Хвостовик | 5-з ліво конус |