



789,60 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колектора | 26 мм |
| Діаметр пакету | 67 мм |
| Довжина пакета | 76 мм |
| Призначення інструменту | Компресорів |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Хвостовик | шліц 14мм |