



587,87 ₴
Показати оптові ціниЯкір (ротор в зборі) 310008990 (116*35 шліц 7мм) для машини плоскошліфувальної електричної Metabo FSR 200 INTEC, машини шліфувальної трикутної електричної Metabo FMS 200 INTEC, машини шліфувальної ексцентрикової електричної Metabo FSX 200 INTEC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Призначення інструменту | Шліфувальна машина |
| Тип запчастини | Ротор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвостовик | шліц 7мм |
| Діаметр пакету | 35 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Довжина пакета | 25 мм |
| Між підшипниками | 86 мм |
| Загальна довжина | 116 мм |
| Верхній підшипник | 9 мм |
| Нижній підшипник | 6 мм |